Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

PostHeaderIcon Semipermanentne przedłużanie rzęs

Semipermanentne czyli półtrwałe.... półtrwałe gdyż utrzymuje się do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy do której do której rzęsa syntetyczna czy też jedwabna jest przytwierdzona. Najprościej ujmując to żywotność rzęs syntetycznych zależy od żywotności rzęs naturalnych.

I tu nasuwa się pytanie: „ Jak długo będziemy cieszyć się z wyrazistego i wspaniale prezentującego się spojrzenia...?” otóż żywotność rzęs u ludzi wynosi ok 60-100 dni. W tym czasie następuje ciągłe i nierównomierne wypadanie rzęs w miejscu których wyrastają nowe. Efekt przedłużenia jest widoczny do około 2 miesięcy po zabiegu. Przez ten czas rzęsy będą stopniowo się przerzedzały i aby utrzymać stały efekt pięknych, długich i gęstych rzęs, konieczny jest zabieg uzupełniania który należy wykonać po ok 4 tygodniach od momentu założenia.

Salon Beauty Touch oferuje Państwu fachowa obsługę oraz doradztwo w zakresie semipermamtnego przedłużania i zagęszczania rzęs. Do wykonania zabiegu używamy produktów profesjonalnej marki LONDON LASHES o bardzo wysokiej renomie słynącej z swej niezawodności jak i wysokiej jakości oferowanych produktów.

Zabieg wykonany w Naszym salonie gwarantuje Państwu:

  • zagęszczenie 1x1 (doklejenie rzęsy syntetycznej do każdej rzęsy naturalnej);
  • wykluczenie ewentualnej reakcji alergicznej (poprzez uprzednie wykonanie odpowiedniego testu);
  • odpowiedni dobór rzęs w zależności od oczekiwań klientki ( efekt naturalnego oka, optycznego powiększenia oka, większego otworzenia, dodanie wyrazistości spojrzeniu, dodaniu obiętości czy też efektu sceniczności i maxymalnego przedłużenia i zageszczenia);
  • miła obsługę, relaksująca atmosferę jak i fachową konsultację.

Czas trwania zabiegu: ok 4h

Isntnieje możliwość pojedynczego doklejania rzęs: cena za sztukę 2.50 zł