Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

PostHeaderIcon CrioRoyal

CRIO ROYAL

To nowoczesne, zaawansowane technologicznie i pierwsze tego typu urządzenie w Polsce !!!

 

 

   Crio Royal jest innowacyjnym i jedynym na rynku urządzeniem wykorzystującym unikalne połączenie czterech technologi co w rezultacie daje najskuteczniejszą metodę walki z cellulitem jak i otyłością.

   Urządzenie w terapiach zabiegowych łączy Criolipolizę z Falą Akustyczną, Vacum i Falą Bi-polarną Rf w wyniku czego dochodzi do skutecznej redukcji skórki pomarańczowej jak i do znacznej utraty masy ciała, napięcia i ujędrnienia skóry oraz do poprawy konturu całej sylwetki.

 

Kto może skorzystać z zabiegu ??

   Z zabiegu moga skorzystać wszystkie osoby z poniższymi rodzajami nadwagi, nie mające medycznych przeciwskazań  do zabiegu.

  • Osoby gromadzące tłuszcz. To osoby u których tkanka tłuszczowa przekracza: u kobiet - 35% masy ciała a u mężczyzn - 30 % a tłuszcz lokalizuje się i odkłada w gubych warstwach skóry.
  • Osoby muskularne. Do tej grupy zaliczamy osoby które na pierwszy rzut oka wyglądają na silne, mają mocno zbudowane nogi i pośladki a tłuszcz jest równomiernie rozłożony i zbity.
  • Osoby z obrzękami. Są to osoby które mają problem z nadmiernym gromadzeniem i zatrzymywaniem wody w organiźmie.
  • Osoby o mieszanych sylwetkach - posiadajace po cześci cechy z wszystkich wyżej wymienionych typów.

 

Jak wygląda zabieg ??

   Zabieg rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu z pacjentem oraz od wykluczenia wszelkich możliwych przeciwwskazań do wykonania zabiegu jak i w celu ustalenia procedur zabiegowych. W dalszej kolejnośći Pacjent zostaje poddany pomiarom w różnych partiach ciała w celu dokładnego kontrolowania efektów w kolejnych sesjach zabiegowych. Następnym punktem jest samo wykonanie zabiegu który skałda się z trzech etapów (wykorzystujący trzy technologie w trzech różnych głowicach zabiegowych). Aby optymalnie zwiększyć rezultaty terpii każdy zabieg można wzbogacic Presoterapią. Na koniec zaprosimy Klienta pod prysznic w celu zmycia olejków drenujacych i odblokowania porów skórnych - co zwiększy penetrację kremów wykańczających zabieg.

 

Etapy zabiegu.

Fala ultradźwiękowa. To nic innego jak fala akustyczna o swoistej częstotliwości której celem jest uszkodzenie komórek tłuszczowych. Wibracja ultradźwiękowa prowadzi do rozbicia komórek tłuszczu i uwolnienia z tkanki, co redukuje ich ilość. Uwolniony z tkanki tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy..

Kriolipoliza. Ma na celu wyrzeźbienie ciała i zniwelowanie komórek tłuszczowych poprzez poddanie je intensywnemu schłodzeniu. Zabieg polega na obwinięciu folią części ciała która jest poddawana zabiegowi a następnie na opracowaniu tej części schłodzoną (-10 C) głowicą. Pod wpływem zimna komórki tłuszczowe obumierają (rozpadają się) a organizm stopniowo usuwa je w naturalnych procesach metabolicznych poprzez krew i limfę. Metoda trwale niszczy komórki tłuszczowe a efekty utrzymują się bardzo długo. Świetnie sprawdza się u osób które mają trudności z pozbyciem się fałdów tłuszczu na brzuchu, biodrach czy udach, nawet gdy trzymają reżim dietetyczny i prowadza sportowy tryb życia.

Fala Bi-polarna Rf (naprzemiennie z kriolipolizą). Radiofrekfencja w swym działaniu modyfikuje skórę właściwą tak, aby skutecznie przeciwdziałać procesom starzenia się - walczy ze spadkiem gęstości skóry, utratą jędrności, miękkim cellulitem. Komórki skóry sa pobudzane do produkcji kolagenu, wobec czego skóra staje się sprężysta i jędrna.

Royal Vacum. Zabieg polega na uchwyceniu konkretnego fałdu skórnego, który powoduje silne przekrwienie z jednoczesnym drenażem. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do pobudzenia procesów metabolicznych, poprawy mikrocyrkulacji i odprowadzenia limfy co ma duże znaczenie w redukcji tkanki tłuszczowej. Niezawodna głowica próżniowa ma również za zadanie pobudzić lipolizę (rozpad komórek tłuszczowych) i szczególnie polecana jest po zabiegach rozbijających tkankę tłuszczową. W efekcie skóra staje się wygładzona i jednolita a cellulit mniej widoczny. Intensywny masaż dzięki pobudzeniu krążenia krwi i płynów ustrojowych eliminuje toksyny z organizmu, które odpowiadają za powstawanie cellulitu.

 

Zalecenia okołozabiegowe.

Aby organizm sprawnie radził sobie z metabolizmem usunietej tkanki tłuszczowej należy:

  • stosować dietę lekkostrawną by odciążyć wątrobę (ograniczyć ilość tłuszczu w diecie oraz wyeliminować cukry proste ( słodycze) i alkohol) minimum 2 dni przed, między zabiegami i dwa tygodnie po zabiegach;
  • pić więcej wody, minimum 2-3 litry dziennie, by wspomagać organizm w usuwaniu toksyn;
  • więcej się ruszać ( dłuższe spacery, krótkie serie ćwiczeń, fitnes)

 

W jednej serii zaleca się wykonanie 6-8 zabiegów 2 razy w tygodniu.

Po jednej serii można straciać od 8 do 19 cm!!!

 

CENNIK ZABIEGOWY CRIO ROYAL

 

Cena za 1 zabieg

Cena za 4 zabiegi

- 20% RABATU

Cena za 8 zabiegów

- 30% RABATU

 

Ramiona       

 

170,00 zł

 540,00 zł

(zamiast 680 zł)

 950,00 zł

(zamiast 1360 zł)

 

Brzuch

 

170,00 zł

 540,00 zł

(zamiast 680 zl)

 950,00 zł

(zamiast 1360 zł)

 

Pośladki

 

170,00 zł

 540,00 zł

(zamiast 680 zł)

 950,00 zł

(zamiast 1360 zł)

 

Uda

 

200,00 zł

 650,00 zł

(zamiat 800 zł)

 1100,00 zł

(zamiast 1600 zł)

 

 Brzuch + pośladki + uda

 

370,00 zł

 1100,00 zł

(zamiast 1480 zł)

Dodatkowe - 5%

 1900,00 zł

(zamiast 2960 zł)

Dodatkowe - 5%