Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

PostHeaderIcon Zabiegi wyszczuplajace

1. Body Slimming

 Body Slimming to silnie wyszczuplający, liftingujący i antycellulitowy zabieg, przeciwdziałający rozstępom, ścięczający blizny i w widoczny sposób likwidujący obrzęki limfatyczne kończyn.

 

Na czym polega zabieg ?

Zabieg oparty jest na specjalistycznym masażu prożniowym szklaną bańką wykorzysującym do tego celu odpowiednie urządzenie zabiegowe. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie  z niej powietrza, powoduje mocne zassanie skóry i tkanek leżących bezpośrednio pod bańką, wpływając na ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę wyglądu ciała i ujędrnienie mało elastycznej skóry. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomagając w ten sposób pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

Jakie są efekty zabiegu?

Zarówno w wyniku przyśpieszenia przemiany materii jak i rozbicia złogów tluszczowych następuje redukcja tkanki tłuszczowej i wyraźne zmiejszenie skórki pomarańczowej. Ma nieocenioną moc         w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Zabieg ten jest najskuteczniejszym i najprostszym rozwiązaniem w zwalczaniu cellulitu nawet w jego najbardziej zaawansowanych stadiach. W pierwszych zabiegach terapii bańką, mogą powstać wybroczyny lub niewielkie siniaki które zazwyczaj wchłaniaja się w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

Masaż bańką chińską tra ok 30 min i powinien być wykonywany w seriach (10 zabiegów) z odstępami między kolejnymi zabiegami nie ok 3 dni
 Profilaktycznie : 1 raz w tygodniu.

 Body Slimming & Micronized Algae Body Wrap

Sesję masaży warto jest wzbogacić stuprocentową mikronizowaną algą morską w zabiegu "Body Wraping" która bogata jest w minerały, witaminy i mikroelementy i w swym działaniu usuwa toksyczne złogi z organizmu. Prowadzi to do lepszej przemiany materii, likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz poprawy elastyczności i jędrności skóry. Uwolniona od toksym skóra odzyskuje swą gładkość, witalność i zdrowy wygląd.

 

Proponujemy dwa warianty zabiegowe w czterech dostępnych karnetach cenowych:

 

 • Body Slimming "Basic"(zabieg na cellulit całościowy, obejmujący: brzuch, posladki i uda)
 • Czas trwania zabiegu: 30 min
 • Cena za 1 zabieg: 85 zł
 • Cena za karnet 5 zabiegów: 350 zł ( cena za 1 zabieg w karnecie 70 zł)
 • Cena za karnet 10 zabiegów: 600 zł (cena za zabieg w karnecie 60 zł)
 • Body Slimming & Micronized Algae Body Wrap 
 • Czas terwania zabiegu: 60 min
 • Cena za 1 zabieg: 185 zł
 • Cena za karnet 5 zabiegów: 825 zł ( cena za 1 zabieg w karnecie 165 zł)
 • Cena za karnet 10 zabiegów: 1500 zł ( cena za 1 zabieg w karnecie 150 zł)

 

 

2. Royal Vacum 

 

 

Masaż próżniowy Royal Vacum jest niechirurgiczną alternatywą pomagajacą rzeźbić ciało. Pozwala na pozbycie się zbędnych kilogramów a także na zlikwidowanie uporczywej tkanki "skórki pomarańczowej" tj. cellulitu. 

 

   Royal Vacum polega na uchwyceniu konkretnego fałdu skórnego i wykonanie dynamicznego masażu który powoduje przekrwienie wraz z jednoczesnym drenażem. Mocne ruchy cyrkulacyjnie doprowadzają do pobudzenia procesów metabolicznych, poprawy mikrocyrkulacji i odprowadzenia limfy co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej. Niezawodna głowica próżniowa ma również za zadanie pobudzić lipolizę (rozpad komórek tłuszczowych) i szczególnie polecana jest po zabiegach rozbijających tkankę tłuszczową. W efekcie skóra staje się niesamowicie gładka, jednolita a cellulit mniej widoczny. Intensywny masaż dzięki pobudzeniu krążenia krwi i plynów ustrojowych eliminuje toksyny z naszego organizmu, które również odpowiadają za powstanie cellulitu

   Zabieg może być przeprowadzony tylko na wybranej (konkretnej) części ciała lub na całym ciele. Wiadomo jednak, że organizm powinien zostać poddany zabiegowi w całości w celu odpowiedniego odprowadzenia limfy. Dlatego zabiegi stosowane na całe ciało dają lepsze rezultaty niż zabiegi stosowane jedynie na wybrane obszary ciała.

Kuracja jest całkowicie bezpieczna i raczej bezbolesna. Zaleca się wykonać 2-3 zabiegi w tygodniu, nie częściej niż co 2 dni.

 

Zabieg jest doskonały dla osób chcacych wspomagać zabiegi odchudzające, ujędrnaijace i antycellulitowe, wymodelować i ujędrnić ciało oraz zawsze po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej lub fali akusycznej.

 

 

 

3. Elektrostymulcaja z Presoterapią

 

Chesz zrzucić parę centymetrów a nie lubisz ćwiczyć...? A może brakuje Ci czasu lub motywacji...?

...mamy zabieg specjalnie dla Ciebie!

Makimum efektów przy Minimum wysiłku!!!

 

  ...jesli należysz do takich osób to proponujemy Ci zabiegi Elektrostymulacji w połączeniu               z presoterapią. Elektrostymulacja jest bezbolesną a zarazem bardzo skuteczną metodą kształtowania ciała, dającą szybkie i długotrwałe efekty a co najważniejsze nie wymaga wysiłku i intensywnych treningów na siłowni czy klubie fitness. Wystarczy tylko wygospodarować 30 min na zabieg, położyć się na naszym wygodnym fotelu, odprężyć przy relaksującej muzyce a nasz Kosmetolog wybierze dla Ciebie odpowiedni program i samo urządzenie pobudzi Twoje mięśnie do pracy.

   Elektrostymulacja to nic innego jak elektrotrening mięśni który stanowi doskonałą alternatywę dla czasochłonnych i wyczerpujących ćwiczeń. Daje ona wilelokrotnie lepsze efekty niż samodzielne ćwiczenia na siłowni w bardzo krótkim czasie nie obciążając przy tym stawów.

  Porównując elektrotrening ze zwykłym treningiem na siłowni to 30 minutowy zabieg elektrostymulacji odpowiada 2,5 godzinnemu bardzo intensywnemu treningowi fizycznemu w którym i tak wykonując poszczególne ćwiczenia angażujemy tylko konkretne mięśnie - elektrotrening może angażować (ćwiczyć) wszystkie mięśnie na raz.


 

 

  Elektrostymulacja wzmacnia mięśnie i pomaga spalić nagromadzona tkankę tłuszczową nawet         z miejsc które ciężko jest wyżeźbić w trakcie tradycyjnych treningów. Poprzez odpowiednie dobranie programu elektrotreningu zwiększamy siłę mięśni i usparwnimy przepływ krwi. Zabieg kształtuje piękną sywletkę i znacznie poprawia samopoczucie.

  Połączenie Elektrostymulacji z Presoterapią znacznie spotęguje efekty zabiegu i dodatkowo uwolni Cię od zbędnego cellulitu. Poprzez uciskowy masaż pneumatyczny i mocne rozgrzanie tkanek skórnych,  pobudzony  zostanie  cały układ  limfatyczny  do  pracy,  zasilającorganizm w tlen  i substancje odżywcze. Nadmierna ilość płynów w komórkach i zalegające odpady metaboliczne tj. toksyny które są bezpośrednią przyczyną powstawania cellulitu zostaną przedrenowane  i odprowadzone z miejsc zalegania a następnie przetworzone i odprowadzone z organizmu.

 

Cennik "Elektrostymulacja + Presoterapia"

Czas trwania zabiegu: ok 1.5h

Cena za 1 zabieg: 130 zł

Karnet 5 zabiegów: 550 zł

Karnet 10 zabiegów: 900 zł

 

 

4. Fala Akustyczna + Radiofrekfencja Rf (terapia łączona)

 

Jeśli zła dieta i uwarunkowania genetyczne, wpływają na kształt i wygląd Twojego ciała, pojawił sie uporczywy cellulit i znaczna utrata jędrności skóry... I już wydaje Ci się, że nic nie da się zrobić z tym problemem....?

Podpowiemy Ci jak skutecznie walczyć z tymi dolegliwościami.

 

 

 

Połączenie fali akustycznej z falą radiową daje bardzo dobre, dwuwymiarowe efekty gdyż działa zarówno na redukcję i rozbicie cellulitu jak i na napięcie luźnej i mało jędrnej skóry

 

 

 

 

   Zabiegi z wykorzystaniem fali akustycznej, skutecznie likwidują  deformacje skóry spowodowane cellulitem i tkanką tłuszczową tzw "pomarańczową skórką" jak również stosowane są w zwalczaniu miejscowego tłuszczu i problemów z wiotką skórą. Fala akustyczna kierowana jest do wnętrza organizmu za pomocą specjalnej głowicy  do masażu ultradźwiękowego przewodząca impulsy fal elektrycznych bezpośrednio w głąb tkanki  nie naruszając jej ciągłości ani tez organów wewnętrznych. Wytworzona podczas zabiegu energia, uszkadza a następnie rozbija komórki tłuszczowe w obszarze poddanym zabiegowi. Zabieg jest przyjemny, całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny, nie powodujący efektów yo-yo, nie wymaga tez rekonwalescencji.

   Natomiast fala radiowa poprzez odpowiednie podgrzanie tkanek pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu oraz skrócenie rozciągnietych włókien kolagenowych, co w rezultacie daje niewiarygodnie napiętą skórę, poprawia również przenikalność błon komórkowych, zmniejszając tym samym komórki tłuszczowe. W zabiegu wykorzystujemy głowicę  do radiofrekfencji ciała z urządzenia FOCUS Rf +

 

 Wskazania do zastosowania terpii łączonej:

 • wszystkie rodzaje cellulitu (wodny - obrzękowy, tłuszczowy),
 • nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • utrata jędrności skóry,
 • problemy z przemiana materii

 

Cennik zabiegowy "Fala Akustyczna + Radiofrekfencja":

 

    

   1 Zabieg 

 

  3 Zabiegi

RABAT -20%    

 5 Zabiegów

RABAT - 30%     

 Ramiona

 

 180 zł

 430 zł

(zamiast 540 zł)   

 630 zł

(zamiast 900 zł)    

 Brzuch

 

 180 zł

 430 zł

(zamiast 540 zł)

 630 zł

(zamiast 900 zł)

Pośladki

 

 180 zł

 430 zł

(zamiast 540 zł)

 630 zł

(zamiast 900 zł)

 Uda

 

 250 zł

 600 zł

(zamiast 750 zł)

 875 zł

(zamiast 1250 zł )

 Brzuch + pośladki + uda *

 

  400 zł

 1000 zł

(zamiast 1200 zł)

 1400 zł

(zamiast 2000 zł)

 

 * do każdego zabiegu (zarówno pojedynczego lub w pakiecie) otrzymacie Państwo dodoatkowo zabieg Presoterapii GRATIS.