Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

PostHeaderIcon Presoterapia

 

 PRESOTERAPIA - Likwiduje nadmiar wody i cellulit oraz redukuje opuchliznę i zastoje limfatyczne. Znacznie poprawia krążenie i przemianę materii w organiźmie, wpomagając tym samym odchudzanie.

 

 

 

Zabieg presoterapii polega na pneumatycznym masażu uciskowym działającym bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Jest jedną z najwazniejszych i zarazem niezwykle skuteczną formą oddziaływania w terapiach antycellulitowych.

Zabieg polega na założeniu przez Klienta specjalistycznych rękawów składających się z pustych komór które stopniowo napełna się powietrzem. Poprzez odpowiedni ucisk struktur  limfatycznych i naczyniowych pobudzony zostaje cały układ limfatyczny do pracy, zasilajac organizm w tlen i substancje odżywcze. Nadmierna ilość płynów w komórkach i zalegające odpady metaboliczne (toksyny) które są bezpośrednią przyczyną powstawania cellulitu zostają przedrenowane i odprowadzone z miejsc zalegania a następnie przetworzone i wydalone z organizmu.

 

Zabieg jest całkowicie bezbolesny oraz mocno relaksujący dla osób z niego kotrzystających. Ponadto wyraźnie poprawia samopoczucie poprzez efekt "lekkości ciała"

 

 

PRESOTERAPIA W WALCE Z CELLULITEM I OTYŁOŚCIĄ MIEJSCOWĄ

 

Poprzez przyśpieszenie cyrkulacji krwi, drenaż limfatyczny i detoksyfikację organizmu, presoterapia jest idealnym narzędziem do walki z cellulitem, ponieważ w dużej części "pomarańczowa skórka" spowodowana jest poprzez niewłaściwą cyrkulację krwi, gromadzenie sie toksyn i retencję wody.

 


Najczęściej cellulit spowodowany jest nadmiernym zatrzymaniem wody lub nagromadzeniem tkanki tłuszczowej.

 

Jeśli cierpisz z powodu nadmiernego nagromadzenia wody w tkankach  to bardzo szybko dostrzeżesz u siebie wyraźną poprawę po zadziałaniu presoterapią. Jesli jednak Twój cellulit spowodowany jest zbytnim nagromadzeniem tkanki tłuszczowej lub znaczną utratą jędrności skóry, presoterapnia nadal może dać wspaniałe rezultaty terapełtyczne w połaczeniu z zabiegami rozbijającymi tkankę tłuszczową oraz przywracającymi skórze jędrność i elastyczność.

 

Jeśli regularnie i dużo ćwiczysz, prowadzisz zdrowy tryb życia, zdrowo sie odżywiasz, unikasz palenia papierosów, spożywania alkoholu i kawy oraz nie stosujesz antykoncepcji hormonalnej to problem "pomarańczowej skórki" napewno Cie nie dotyczy...

Jeśli jednak jesteś daleka od w/w założeń to znalazłaś się w gronie najwyższego ryzyka powstania cellulitu. Jeśli problem jest długotrwały i ciężko go zlikwidować tylko dietą lub ćwiczeniami to trzeba zneutralizować go stymulując skórę od zewnątrz

...bo możesz już zawsze być wolna od cellulitu !!!

 

 

 

 

Cennik  zabiegów

sesja = 45 min

1 sesja : 70 zł

W karnecie

5 sesji : 300 zł

10 sesji: 500 zł

* Karnet ważny jest 90 dni od pierwszego zabiegu.

Dodatkowo jako kuracja uzupełniająca inne zabiegi : + 40zł