Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

PostHeaderIcon DermaOxy

DermaOXY

 

Czym jest DermaOXY?

Infuzja tlenowa DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz  redukcji zmarszczek opatentowana  Danii. DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapi czystym tlenem odpoiednio stężonym  i sprężonym

 

Jak działa DermaOXY?

To wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych składników aktywnych.

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżanie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów tarzy.

 

Terapia czystym tlenem.

Tlen transportowany jest do głębszych warst skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ, nowopostałe zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym.

 

 

Spektakularne efekty DermaOXY

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warswt skóry, dzieki czemu efekty widoczmne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym. Efekt po 1 zabiegu utrzymuje sie do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku. Zabiegi DermaOXY przeznaczone sa dla każdego Klienta.  W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniajac strukturę i kondycję skóry.

 

 Efekty DermaOXY na tarz, szyję i dekolt

 

* wypełnianie zmarszczek

* głębokie nawilżanie na poziomie komórkowym

* wygładzenie okolic oczu

* wypełnienie ust

* poprawa struktury, napięcia i elastyczności

* witalność i młody wyglad

* rozjaśniona i zdrowa skóra

 

 

Preparaty DermaOXY

Sukces DermaOXY oparty jest na wykorzystaniu specjalnych składników aktywnych w postaci serum. Serum aplikowane podczas zabiegu uzależnione jest od indywidualnych potrzeb Klienta. Na jego wybór wpływa kondycja skóry, poziom wypielęgnowania oraz oczekiwany efekt. Zabiegi mogą być wykonywane jednorazowo, jako idealne zabiegi "przed wilekim wyjściem" a także w serii jako kuracja i praca nad strukturą skóry.

 

 

 

 Cennik zabiegowy DermaOXY:

czas trwania zabiegu: 1h

pojedynczy zabieg: 210 zł

seria 4 zabiegi : 680 zł (1 zabieg = 170 zł)

seria 8 zabiegów:  1120 (1 zabieg = 140 zł)