Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

PostHeaderIcon Eye – Sens

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu, całkowicie nowy, unikalny zabieg Najnowszej Generacji „Eye – Sens” wykorzystujący, jedyną na rynku technologię poświęconą tylko i wyłącznie OKOLICY OKA!

Eye – Sens„ to bardzo przyjemny, relaksujący zabieg przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego i kolagenu w walce ze zmarszczkami, workami i cieniami w okolicy oka - wzbogacony muzykoterapią i podczerwienią.

Podczerwień działa zdrowotnie na skórę, stymulując produkcje kolagenu. Otwiera pory i przyspiesza krążenie krwi co powoduje szybsze wchłanianie się preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu, zwiększając tym samym ich skuteczność. Skóra zyskuje zdrowy koloryt, niwelują się cienie i worki pod oczami, zmarszczki spłycają się a skóra napina, stając się aksamitnie gładką i wyraźnie odmłodzoną.

Zabieg jest również doskonały dla oczu narażonych na długotrwały wysiłek: taki jak: praca przy komputerze, czytanie, nieodpowiednie oświetlenie – dający efekt natychmiastowego odprężenia i przywrócenia blasku oczom, po ciężkim dniu pracy.

 

Terapia „Eye – Sens” jest doskonały sam w sobie ale można go również połączyć z innym ulubionym zabiegiem na twarz czy ciało z naszej oferty.

Szczególnie polecamy w połączeniu z FOCUS RF +

 

Pojedynczy zabieg „Eye – Sens”:

Czas trwania zabiegu: ok 45 min

Cena zabiegu 89 zł

 

Eys – Sens” + FOCUS RF +(okolica oczu)

Czas trwania zabiegu: ok 1.5h

Cena zabiegu: 150 zł

 

Eye – Sens” dodatkowo do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy: + 50 zł