Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

PostHeaderIcon Bl'ane

 

Bl'ane to pierwsza i jedyna na świecie, linia kosmetyków, do pielęgnacji skóry wokół oczu, która likwiduje przyczynę a nie maskuje skutki problemów!

Bl'ane Aromessence jest pierwszą na świecie opatentowaną linią ekskluzywnych kosmetyków do pielegnacji skóry wokół oczu, opartą na doświadczeniach i wieloletniej pracy naukowców z dziedziny medycyny chińskiej, ziołolecznictwa, kosmetologi i dermokosmetyki. Zawiera:

100% naturalnych składników. 100% roślinnych składników.

oraz Nowość na rynku Europejskim: Botox Roślinny, Colagen Roślinny

Według medycyny chińskiej każda z nas jest inna, każda ma inne problemy ze skóra wokół oczu i każda wymaga wyjątkowego podejścia - stąd tak wielka ilość i różnorodność kombinacji składników w kosmetykach Bl'ane, pozwalających na dobranie odpowiednich preparatów do likwidacji konkretnego problemu.

Struktury zabiegowe Bl'ane Aromessence znakomicie sprawdzają się w walce z następującymi problemami występującymi w okolicach oczu:

  • zmarszczkami,

  • cieniami,

  • workami,

  • grudkami tłuszczowymi,

  • szczególnym uwrażliwienie

  •  

Proponujemy specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne:

 

Zabieg „Dotyk Bl'ane”

Zabieg przeznaczony jest dla skóry wokół oczu z widocznymi cieniami, workami, opuchlizną i zmarszczkami. W zabiegu wykorzystuje się specjalistyczną ampułkę odbudowującą komórki wokół oczu, masaż oraz maskę odblokowującą meridiany i przywracającą mikrocyrkulację w skórze oraz zapobiega obumieraniu włókien kolagenowych. Maska dzięki swemu działaniu odblokowującemu przepływ krwi, zapobiega powstawaniu worków i poduszeczek tłuszczowych, zwiększając tym samym absorpcję składników odżywczych. Zwieńczeniem zabiegu jest zastosowanie ekskluzywnego kremu na okolice oczu.

Czas trwania zabiegu: ok 45 min

Cena zabiegu: 99 zł

 

Zabieg „ Exclusive Sens Bl'ane”

Ekskluzywny zabieg, którego główną zaletą jest natychmiastowy efekt wygładzenia zmarszczek, ujędrnienia, redukcji woreczków tłuszczowych oraz cieni pod oczami. Zabieg jest połączeniem drenującego masażu przy wykorzystaniu silnie skoncentrowanego ekstraktu z ziół usprawniającego przepływ krwi, wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry ampułki regenerującej, zastosowaniu „Zimnej Maski” - dobieranej indywidualnie do potrzeb klienta oraz 20 minutowego seansu z wykorzystaniem specjalnych okularów emitujących podczerwień – w celu zwiększenia absorpcji przez skórę stosowanych składników.

Czas trwania zabiegu: ok 60 min

Cena zabiegu: 120 zł

 

Efekt po 1 zabiegu Bl'ane - na jednym oku (lewe oko)

 

Skóra wokół oczu jest jak kwiat, jeśli nie będziemy o nią dbać i odpowiednio pielęgnować - zwiędnie"