Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

PostHeaderIcon Makijaż permanentny


 

Nasze Linergistki:

 

Licencjonowany Linergista/ kosmetolog/ trener PMU/ mgr Anna Pokusa - Kocur

Licencjonowany Linergista/ kosmetolog Agnieszka Ostrowska

 

Zasypiać i budzić się piękną ....?? To już możliwe dzięki symetrycznym i charakternym brwiom, wyrazistym oczom oraz podkreślonym i namiętnym ustom. Zyskaj komfort i pewność siebie w każdej sytuacji i skorzystaj ze specjalnej oferty makijażu permanentnego którą dla Ciebie przygotowałyśmy. Serdecznie zapraszamy :-)

Brwi...

Chyba nic nie tworzy  Nas bardziej charakternymi jak odpowiednio podkreślone i wystylizowane brwi. To właśnie one nadają kształt Naszej twarzy, łagodzą lub wyostrzają spojrzenie niejednokrotnie sprawiając, że wyglądamy młodziej a twarz nabiera bardziej optymistycznego wyglądu.

Odpowiednio dobraną metodą makijażu możemy zniwelować asymetrię, dodać brakujące włoski które zostały na stałe utracone lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania czy choćby stworzyć "efekt henny". Taka pigmentacja  będzie utrzymywała się znacznie dłużej niż po tradycyjnej hennie a odpowiednio wystylizowane łuki brwiowe bardziej otwierają oko tym samym liftingując spojrzenie wizualnie ujmując lat.

Pewnie zadajecie sobie pytanie czy należy obawiać się efektów takiego makijażu...? Otóż absolutnie NIE gdyż przed wykonaniem makijażu wykonujemy rysunek wstępny który powstaje według sugestii i upodobań Klientki z jednoczesnym zachowaniem symetrii całej twarzy. Dopiero po pełnej akceptacji ze strony Klientki oraz doborze koloru przystępujemy do pracy wybierając najbardziej odpowiednią metodę pigmentacji spełniająca oczekiwania Klienta. Osobom niezdecydowanym oferujemy konsultacje na której wykonamy wstępny szkic aby mogłyście oswoić się z nowym wizerunkiem lub chociażby zobaczyć jak będziecie się czuły i wyglądały w makijażu.

Oczy... zwierciadło duszy

Mówią o Nas wszystko! Jaki miałyśmy dzień, czy jesteśmy szczęśliwe czy smutne, zdrowe czy chore. Jedna delikatna kreseczka na górnej  dolnej powiece może zdziałać cuda i diametralnie zmienić Nasze samopoczucie na bardziej komfortowe w każdych warunkach czy sytuacji.

Oko podkreślone makijażem permanentnym jest bardziej "wypoczęte", mocniej "otworzone" i wyraźniejsze a rzęsy sprawiają wrażenie grubszych i bardziej zagęszczonych a w takich sytuacjach jak wyjazd na wakacje czy wyjście na basen już nie będziemy musiały myśleć o spływającym Eyelinerze czy nietrwałej kredce.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Naszej stronki z pigmentacjami i makijażem permanentnym ;-)

www.permanentnyrzeszow.pl

 


Wszystkie zdjęcia umieszczone poniżej nie są retuszowane i zostały wykonane Klientkom Gabinetu "Estetica Kosmetyka Estetyczna" za ich wyłączną zgodą, co oznacza że są Naszą własnością i zabrania się ich kopiowanie czy też udostępniania