Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

PostHeaderIcon Manicure & Pedicure

 

Wszystkie usługi manicure i pedicure wykonujemy po uprzedniej dezynfekcji dłoni lub stóp, narzędziami wysterylizowanymi w autoklawie, w który wyposażony jest nasz Salon oraz przy użyciu jednorazowych materiałów.

Naszym klientkom proponujemy manicure tradycyjny, manicure spa oraz niezwykle popularny manicure hybrydowy. Specjalizujemy się w przedłużaniu paznokci wszystkimi metodami oraz rekonstrukcji paznokci obgryzionych i po urazach. (metoda żelowa / akrylowa)

W Naszej pracy wykorzystujemy tylko produkty znane i cenione na całym świecie – jest to gwarancją ich niezawodności, trwałości i bezpieczeństwa. Bazujemy na dwóch renomowanych markach O.P.I oraz SPN Nails.

 

O.P.I

Marka O.P.I od prawie 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci.

Dziś O.P.I stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów. Firma zatrudnia zespół naukowców, którzy w procesie ich tworzenia wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie i osiągnięcia badawcze współczesnej nauki. O.P.I jest kreatorem stylistyki i mody w dziedzinie upiększania dłoni i stóp.

Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie ponad 200 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów O.P.I, do grona których należą największe gwiazdy show biznesu. Każdy lakier to coś więcej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu.

 

SPN Nails

 

 Marka SPN Nails jest bardzo dobrze znana i ceniona w świecie stylizacji paznokci. Posiada pełna ofertę akcesoriów w tym rewelacyjne żele i akryle oraz lakiery i żel – lakiery wykorzystywane w manicure i pedicure.

Wszystkie produkty wytwarzane są w laboratorium w USA, posiadają wszelkie atesty i badania niezbędne do zagwarantowania maximum bezpieczeństwa i zadowolenia zarówno swoim klientom oraz stylistom. Markę tą cechuje dbałość o najwyższą jakość produktów co przekłada się na wysoki komfort pracy jak i zachwycający efekt końcowy. Ponadto właścicielka firmy od kilku lat opiekuje się i dba o paznokcie Dody nadając im charakter zgodny z panującymi trendami oraz nowościami na ryku mody :-)

 

Szczególnie proponujemy Państwu Pedicure Spa – relaksacyjną odnowę stóp.

Zabieg opiera się na aromatycznej kąpieli stóp, następnie opracowaniu stopy (usunięcie zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki, opiłowaniu i nabłyszczeniu paznokci, usunięciu skórek). Następnie nakładany jest peeling cukrowy, złuszczający martwy naskórek i ponowna kąpiel stóp. Na tak przygotowane stopy nakładana jest odżywcza maska. Stopy z maską zanurzane są w wannie z gorąca parafiną ( wzmaga ona działanie maski, rozgrzewa i pielęgnuje) Zabieg zakończony jest wtarciem kemu pielęgnacyjnego.

Po tak wykonanym zabiegu, stopy pozostają gładkie i jedwabiście miękkie przez długi czas.

Zabiegi na stopy wykonujemy na fotelu SPA wyposażonym w kilka rodzajów masaży pleców, używamy wyłącznie wysterylizowanych w autoklawie narzędzi a cały zabieg przeprowadzany jest w rękawiczkach. Zapewniamy Państwu całkowite bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług.

 

 

Stylizacja paznokci

Podstawowe metody stylizacji paznokci:

Metoda akrylowa obok żelowej jest jedną z popularniejszych a zarazem najstarszych metod przedłużania paznokci. Wykonanie akrylu polega na łączeniu płynu z proszkiem bezpośrednio na pędzelku oraz naniesienie powstałej w ten sposób masy na płytkę, tipsa lub szablon oraz uformowanie pędzelkiem w odpowiedni sposób zanim akryl zdąży zastygnąć. Metoda ta ze względu na swoją twardość rewelacyjnie sprawdza się w przypadku paznokci obgryzionych nie tylko jako odpowiednie zamaskowanie defektów płytki, ale również jako metoda pozwalająca oduczyć się dalszego obgryzania. Akryl można również zastosować w przypadku deformacji płytki, w celu zamaskowania nieodpowiedniego kształtu i ukształtowanie nowego - wręcz idealnego paznokcia.

Nie można nie wspomnieć o akrylowym zdobieniu 3D (trójwymiarowych wypukłych) czyli kwiatuszków, listków itp. To jest właśnie to, co daje tak dużą możliwość artystycznego "wyżycia się", a co zarazem jest tak bardzo efektowne. Takie małe akrylowe cudeńka robią duże wrażenie na klientkach salonów manicure. Popularność tych zdobień szalenie wzrasta w okresie wiosenno - letnim również w postaci akrylowego pedicure. Idąc dalej, można powiedzieć że nie ma tego czego nie dało by się zrobić z akrylu. W zależności od żądanego efektu, mogą to być zdobienia mniej wypukłe, tworzone bezpośrednio na ukształtowanym wcześniej paznokciu akrylowym lub bardzo wypukłe, wręcz wyrastające z paznokcia. Bardzo wystające ozdoby należy wykonać odrębnie a następnie w preferowany sposób umieścić na paznokciu. Tego rodzaju zdobienie nadaje się jedynie na szczególną okazję lub paznokciowy konkurs - na co dzień jest mało praktyczne.

Paznokcie akrylowe to bardzo ciekawa i godna uwagi metoda, przede wszystkim dająca duże możliwości artystycznego rozwoju. Wymaga także zręczności, wprawy w posługiwaniu się narzędziami.

 

Metoda żelowa jest w miarę łatwa i przyjemna w wykonaniu. Piękny wygląd paznokci, możemy zachować do ok. 5 tygodnia od założenia. Po upływie ok. 2 tygodni zaczynają robić się tak zwane “odrosty”, które można oczywiście bez problemu uzupełnić. Metoda żelowa w porównaniu do akrylowej cieszy się większym zainteresowaniem ze względu na jej delikatne reakcje w połączeniu z naturalną płytką paznokcia. Nie wymaga też znacznej siły, gdyż jest tu znacznie mniej piłowania.

 

Utwardzanie naturalnych paznokci. Jeżeli masz naturalnie długie paznokcie lecz codzienne czynności domowe powodują ich osłabienie i rozdwajanie skorzystaj usługi „Utwardzanie paznokci naturalnych”. Polega ona na pokryciu paznokci naturalnych żelem lub akrylem bez przedłużania ich długości z możliwością. nadania odpowiedniego kształtu, koloru czy wzoru.

 

 Utwardzanie naturalnych paznokci polecane jest osobom, które maja miękkie i łamiące się paznokcie. Ta metoda dobrze spisuje się u osób, które obgryzają paznokcie, a chcą pozbyć się tego nałogu. Paznokcie wyglądają ładniej i są praktyczniejsze w codziennych czynnościach i użytkowaniu gdyż nie łamią się i zahaczają. Lakier trzyma się na nich o wiele dłużej, ładniej wygląda a płytki paznokciowe są gładkie i błyszczące.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy.